Březen 2014

Jídelníček 22

31. března 2014 v 22:49 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holky! Tak jsem zase tady :). Víkendová akce se vydařila. Ani jídelníček nebyl zas tak špatný, snažila jsem se jak se dalo, ikdyž to bylo chvilkama těžké. Musela jsem dost odmítat. No, každopádně v sobotu i v neděli jsem se vešla do slušného příjmu, takže mám radost :). Ale přeci jen, nebylo to nejzdravější jídlo, takže jsem se váhy trochu obávala. Nemohla jsem se dočkat na ráno a na to, co bude ukazovat moje váha. Čekalo mě milé překvapení. Moje váha byla 49 Kg. Takže to vypadá na další splněný cíl. Ani se mi nechce věřit tomu, že to jde tak rychle. A to rozhodně nehladovím :D. No rozhodně teď už s tím hubnutím zpomalím. Ale pořád chci přijímat tak do 5500 kJ. Vyhovuje mi to a hlad nepociťuju. A přeci jen těch 48 Kg se mi líbí :D. Uvidíme, třeba se na tuto váhu s tímhle příjmem taky dostanu :).

Myslím, že s jídelníčkama jsem se oproti prvním dnům dost polepšila. Snažím se jíst více ovoce a zeleniny, což je u mě velký pokrok. Pečivo taky omezuju. A cítím se fakt skvěle :).

Taky bych se Vám chtěla předem projistotu omluvit za mou pravděpodobnou neaktivitu tento týden, ale začínáme psát čtvrtletky a hodně testů, takže je dost možné, že budu většinu času v knížkách :(.

Snídaně: Mléčná rýže skořicová (640 kJ), banán 120 g (470 kJ) (1110 kJ)
Svačina: Bebe extra cereální (935 kJ), banán 120 g (470 kJ), bílý jogurt (350 kJ) (1755 kJ)
Oběd: Brambory 150 g (450 kJ), hrášek Bonduelle 100 g (280 kJ) (730 kJ)
Svačina: Banán 120 g (470 kJ), hruška 130 g (360 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ) (1205 kJ)
Večeře: Mrkev cca 4ks (720 kJ)


Celkem: 5520 kJ (1314 kcal)
Váha: 49 Kg

______________________________________________________________________________________________________________

V posledních dnech jsem si strašně zamilovala mrkev, a jak vidíte, dnes jsem si jí dopřála opravdu hodně. Nikdy jsem ji nijak neprožívala. Přišla mi nudná :D. Ale ted jsem jí nějak přišla na chuť. Ale není mrkev jako mrkev. Mám ozkoušené, které jsou voňavé a sladké - ty kupuji a je to opravdu zdravá křupavá dobrota, která bezpochyby zasytí ikdyž je to zelenina :). Mimochodem mrkev obsahuje dost vlákniny, takže poporuje trávení, údajně má dobrý vliv na naše oči, a díky betakarotenu je dobrá na pleť :).


_____________________________________________________________________________________________________________


Jídelníček 21

27. března 2014 v 19:17 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky lásky <3, jak se máte :)? Týden se nám chýlí ke konci, tak si zase nachvíli odpočineme od školy/práce :). Tento týden ale bohužel odjíždím od pátku do nedělního večera pryč a nebudu moct přidávat žádné články :(. Budete mi chybět a budu dost nervózní, že s Vámi nebudu moct být v kontaktu. Bohužel, tam kam jedu je strava daná - budu muset jíst to, co všichni. Pokusím se to ale nějak "ošmelit" a budu jíst alespoň menší porce :D :).

Chci se s Vámi poradit s jednou (pro mě nepříjemnou) věcí. Už delší dobu sleduju, že moje kamarádka je čím dál hubenější. Vždycky byla strašně hubená, ale přeci jen se na to dalo koukat. Nejdříve to bylo tak, že když jsem před rokem začala hubnout, tak mě hrozně kontrolovala v jídle a proč jím tak zdravě a cpala mi pořád samý jídlo na ochutnání. Myslela jsem, že je v pohodě. Ale začíná být doslova kost a kůže. Začínám se bát, co to má znamenat. Každý o ní mluví jako o anorektičce, jíst jsem ji neviděla ani nepamatuju. Dnes na to došla řeč. Všichni šli na oběd, já si dala svůj a zeptala jsem se jí, co bude jíst ona. A ona, že nemá peníze ale že to neva a potom mi naznačila, ať se starám o svoje jídlo, že jsem milionkrát hubenější než ona a ať hlavně dávám pozor na to, co jím já. Nedokážete si představit, jak jsem vybuchla. Začla jsem být opravdu nepříjemná, že já narozdíl od ní jím a že fakt hubenější nejsem - což je pravda. Všichni učitelé a spolužáci jí pořád říkají ať začne konečně jíst. Já narozdíl od ní vím, že jsem hubená a nechci zacházet daleko. Po tom, co mi začala předhazovat, že na mě prostě nemá, tak jsem pochopila, že se mi snaží nejspíš nějak vyrovnat.Jenže jak tohle může zajít daleko, když už teď nevidí, že je jak tyčinka! Taky mi řekla, že na mě ta hubenost nejde oproti ní tak poznat, protože jsem menší než ona (WTF? Co to je za logiku...). Prostě začínám mít z toho hodně špatnej pocit. Totálně jsem ztratila chuť na můj připravenej oběd a vyloženě to do sebe tlačila na sílu, možná proto, abych jí z trucu dokázala, že jím - vím ubohý. Byla jsem naštvaná na ni, na sebe že hubnu a tajím to před ní, že ona vydrží nejíst klidně celý den, že je nejhubenější holka na naší škole a že to nevidí, možná trochu závist - ikdyž takhle dopadnout nechci - prostě smíšený pocity. Ale hlavně jsem si uvědomila jednu věc. Bojím se, že když se s ní budu bavit - což budu, je to moje nejlepší kámoška, tak jak uvidím, že nejí, budu ztrácet chuť k jídlu tak, jak dneska a budu se jí (BOŽE VÍM, ŽE JE TO ŠPATNĚ) snažit vyrovnat a dokázat si, že já to taky zvládnu - nejíst. Je hrozně nepříjemný dívat se, jak jí kručí v břiše a jak se vedle mě kroutí a nenají se a ještě mi říká, že jsem mnohem hubenější. Tohle předhánění se mi nelíbí a jsem z toho dneska dost špatná a vytočená. Možná jsem se nezachovala nejlíp, ale prostě byla jsem naštvaná - jak říkám...smíšený rozbouřený pocity ze mě i z ní. Jsem zmatená. Vím, že bych se na to měla vykašlat a hubnout si po svým, nenechat se ovlivnit. Dokonce bych jí snad měla i pomoct. Ale to nezvládnu, protože sama hubnu, tajím to, nechci aby to někdo věděl. Prostě se mi to s ní nechce vůbec řešit :(. Nevíte jak moc bych potřebovala slyšet nějakej Váš názor :(.

No teď už k mému jídelníčku. Dnes jsem se snažila mít to pěkně rozložené jak množstevně, tak složením :). A mám pro Vás opět nějaké tipy na vyzkoušení!

Snídaně: 30 g Cornflakes (435 kJ), 40 g Jahodové Mysli (730 kJ), Bílý jogurt Dr. Halíř (350 kJ) (1515 kJ)
Oběd: 50 g těstovin - nevařené (735 kJ), 150 g rajčat (150 kJ) (885 kJ)
Svačina: 330 g ananasu (650 kJ), 150 g jablko (390 kJ) (1040 kJ)
Večeře: 5x Silouette pš-žit (600 kJ), Milko Svačinka paprika cca 40 g (cca 140 kJ), ředkev bílá (cca 150 kJ)
(890 kJ)


Celkem: 4330 kJ (1031 kcal)

Pohyb: Dle pohybového plánu (390 kJ)

P-V=3940 kJ (938 kcal)

Oběd

Večeře (nakonec bylo 5 ks :D)

TIPY

První věc, kterou bych chtěla NESKUTEČNĚ moc doporučit, jsou Silouette plátky pšenično-žitné. Už jednou jsem na blogu psala o Silouette plátcích, ale minule to byly rýžové. V čem jsou lepší? Obsahují hodně vlákniny, mnohem dřív se zasytíte a déle zůstanete syté, mají ještě míň kalorií a chuť? Bombastická, odteď nekupuju jiné.


Dalším tipem je Milko Svačinka paprika, což je paprikový, mírně pikantní, nízkotučný tvaroh. Chuť je úžasná a přitom je to zdravé a málo kalorické - 1 ks má 28 kcal (117 kJ). OCHUTNAT POVINNĚ.
A nejlepší je, když tyto dvě pochoutky dáte dohromady, jako já dnes na večeři :)). Po dlouhý době, jsem si opravdu pochutnala kromě snídaně i na večeři. Myslím, že teď už se budu těšit stejně na večeři jako na snídani :D (ne to zas přeháním, snídaně je můj miláček :D)

A poslední super věc, kterou jsem dnes měla poprvé a ani jsem nevěděla, že existuje, je bílá ředkev, která je mnohem větší než klasické ředkvičky. Ti, co jste ji ještě neměli, budete možná očekávat stejnou chuť jako u normálních ředkviček nebo podle vzhledu jako u kedlubny. OMYL. Konzistence (nevím jak to jinak říct :D) i chuť je úplně odlišná. Když se zakousnete, přirovnala bych to jako kdybyste se zakousli třeba do žlutého melounu - šťavnaté, mírně křupavé. A chuť je osvěžující, jemná, příjemná. Mňam.Také povinně ochutnat :D.


Tímto se s Vámi loučím a budu se na Vás moc těšit v pondělí! Budete mi chybět :*! A držte se :).

Jídelníček 20

26. března 2014 v 22:12 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahojky holkyy :), konečně jsem doma a můžu se pustit do sepsání jídelníčku. Moc se omlouvám, že trochu nestíhám, ale je toho moc :((. Dnes moc s jídelníčkem spokojená nejsem. Sice jsem si pochutnala, ale nebyl vůbec čas, takže složení nic moc a navíc ani nemám večeři. Ale příjem zas tak malý není :). Každopádně zítra se budu snažit víc :*. Jak se máte vy? Taky toho máte tolik do školy/práce :D :/?

Snídaně: Master Crumble Coconut 55 g (1030 kJ), Corny tyčinka Milk (555 kj) (1585 kJ)
Oběd: Kuskus 60 g s rajčaty a kořením (1100 kJ)
Svačina: Mysli čokoládové 85 g (1615 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ) (1990 kJ)


Celkem: 4675 kJ (1113 kcal)


Jinak musím se s Vámi podělit o jednu dobrotu :)). Je to Corny Milk, což je cereální tyčinka, slepená mléčnou náplní. Má úžasné aroma i chuť.
Rozhodně doporučuji ochutnat :))! Kalorická hodnota 555 kJ (132 kcal).


Jídelníček 19

25. března 2014 v 18:48 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky :), dneska jen tak na rychlovku bohužel, učení mám zase až až :D :/. Myslím, že jídelníček se celkem dá :). Kuskus, který jsem si včera předem připravila byl super volbou, už ho du dělat zase - jen změním koření a zeleninu :). Je to lehké, dobré a zasytí to - super :)). Každý se mě samozřejmě ptal, co to mám a okukoval to :D...doufala jsem, že se vyhnu otázkám stylu "proč mám tak zdravý jídlo nebo jestli hubnu" - a vyhla :)). Thanx god :D.

Ráno jsem se poprvé vážila na mé nové milované váze :D. Bohužel, slíbená fotka tu není z jednoho prostého důvodu. V té skříni je docela tma :DDD. Takže když jsem to vyfotila, nebylo vůbec nic vidět :D. Ještě nevím jak, ale zkusím to nějak pořešit :D. Každopádně ranní váha byla 49,9 Kg. Takže jsem spokojená a můžu oficiálně škrknout cíl 50 Kg. Řekla jsem si, že se nebudu vážit každý den. Zvážím se až v pátek :).

Snídaně: Ovofit jahodový (400 kJ), banán (425 kJ), 2 cereální sušenky (400 kJ) (1225 kJ)
Oběd: CousCous 60 g s kari kořením a okurkou (1000 kJ)
Svačina: Ovofit jahodový (400 kJ), Mysli jahodové (915 kJ) (1315 kJ)
Večeře: 4x Knäckebrot (600 kJ), nesl. přesnídávka Hamánek (335 kJ) (935 kJ)

Celkem: 4475 kJ (1066 kcal)

Miluju ranní müsli. Na všechny způsoby


Jídelníček 18

24. března 2014 v 18:31 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky holky! Tak jsem tu opět se svým jídelníčkem :). Musím říct, že jsem teda rozhodně spokojenější než včera :D. Chci Vám všem strašně moc poděkovat za uklidnění, dost mi to pomohlo :D :*.

Jak jsem se už včera zmiňovala, dnes jsem měla v plánu si jít pro novou váhu. Celý den jsem na ni ve škole myslela a doufala, že tam bude. Ale ona tam nebyla. Byla tam ještě lepší váha, která byla dokonce za 350 Kč! No nekupte to :D! Koukla jsem co umí, zhodnotila, že je super a byla moje!

Pak přišla na řadu druhá věc. Kde se budu vážit, když mám v pokoji koberec. Ztrácelo by smysl to nosit do nějaké společné místnosti, kde bych opět mohla vesele potkávat celou mou rodinu při vážení :D. Vymyslela jsem ale GENIÁLNÍ PLÁN nejen s velkým G :D. Váhu jsem dala do mé velké dřevěné skříně s dřevěným spodkem, který mi bez problému nahradí parketovou podlahu. Tuto skříň mám ve svém pokoji. Takže už žádné tajné vážení aby mě nikdo neviděl! Před odchodem stačí položit na váhu nějaké oblečení a tím pádem je tohle tajemství témeř neobjevitelné :D. Sice je to trošku vtipné vážit se ve skříni, ale ta skříň je poměrně prostorná :D. Zítra ráno vám ji vyfotím i s mými kilogramy :D. Musím se vám pochlubit s mým nápadem :D.

Váhu už jsem samozřejmě zkoušela. Na místě, kde jsem se vážila vždycky, jsem měla o něco míň, než ve skříni, ale to je jasné, váha je vždy všude trochu odlišná. Každopádně teď se budu řídit podle kilogramů měřených ve skříni :D. Vyšlo mi tam 50,4 Kg, ale byla jsem najezená. Je možné, že to ráno bude jiné.

Jsem fakticky šťastná, že se konečně můžu líp kontrolovat a vím jak na tom jsem! Bála jsem se, že moje hmotnost bude jiná, ale je taková, jak jsem zrhuba čekala :)).Snídaně: Emco čokoládová kaše (1100 kJ), Ovofit jahodový (400 kJ) (1500 kJ)
Svačina: Ochutnávka dortu - minikousíček (MAX 500 kJ)
Oběd: Rustikální pečivo, krůtí šunka (560 kJ)
Svačina: 2 střední jablka Braeburn - 440 g (965 kJ)
Večeře: Kuskus s kari kořením 60 g (910 kJ), Krůtí šunka (65 kJ) (975 kJ)


Celkem: 4500 kJ (1072 kcal)

PS: Ochutnávka dortu byla bohužel nutnost. Nemohla jsem urazit.
PS 2: Dnes jsem poprvé dělala kuskus. Přidala jsem si tam kari koření, pepř, sůl, šunku. Chutnalo mi to :)). Zítra si to udělám do školy na oběd + nějaká zelenina k tomu. Konečně taky trochu změna :D. A někdy to zkusím v kombinaci kari, rozinek, a vlašských ořechů. Děda takhle dělá rýži a je to těžkej LUXUS! Doporučuju!!!

___________________________________________________________________________________________________________
Taky jsem se inspirovala podle muj-jidelnicek-hubneme, a tím děkuju za tip, že konečně v nejlbližší době ochutnám sushi. Zatím nebudu riskovat rybí sushi, ale zkusím okurkové nebo avokádové :)). Je to nízkokalorické, takže super <3.


Jídelníček 17

23. března 2014 v 18:45 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holky, dneska jsem na sebe naštvaná. Nebo vlastně ani ne na sebe, ale na víkend, mamku a jídlo - povinnost jíst, to co se mi dá pod nos. Jak já to nesnáším, když chci zrovna hubnout :((. Nesnědla jsem toho podlě mě nějak extrémě moc, ale po mých nízkokalorických jídelníčcích se dnes OPĚT cítím jako balón a jsem z toho dost nervózní :(. Achjo. No, však koukejte..

Rozhodla jsem se, že si zítra pojedu pro váhu. Pro SVOU, novou, funkční váhu o které se nikdo nedozví :D. Našla jsem na stránách DATARTU jednu za 370 Kč, což se mi zdá v pohodě. Zítra bude moje. Doufám, že ji tam budou mít! Už mě opravdu deptá ta nejistota. Potřebuju se nějak kontrolovat, musím prostě vědět jak na tom jsem.

Omlouvám se, ale dnes Vás nejspíš neoběhnu (možná později, pokud vše stihnu), mám ještě moc práce na zítřek, ale zítra to napravím :*. Doufám, že se máte krásně a užíváte si neděli :)).

Snídaně: Malinová ovesná kaše (1100 kJ), banán (500 kJ) (1600 kJ)
Oběd: Bramborová kaše (1500 kJ), rybí filé (cca 800 kJ) (cca 2300 kJ)
Svačina: Raciolky slaninové (705 kJ)
Večeře: Jahodovo-čokoládový puding s piškoty a jahodami (1100 kJ)


Celkem: 5705 kJ (1359 kcal)

PS: Kalorie dnes vůbec nemusí být přesné, odhadovala jsem.
PS 2: Vím, že jsem říkala, že teď budu přijímat cca 5500 kJ, když už s tím hubnutím zas tak nespěchám. Ale dnes jsem prostě hlad neměla, tak mě štve, že jsem to musela sníst...
PS 3: Ani nevíte, jak moc se mi sem dnes nechtěl ten jídelníček přidávat :D :(.

Bože, jak já bych teď od někoho potřebovala slyšet, že ten jídelníček není zas tak katasrofální :D.
Jídelníček 16

22. března 2014 v 18:09 | Brunette |  Mé jídelníčky
Snídaně: 55 g Emco Mysli čokoládové (1005 kJ), banán (cca 455 kJ) (1500 kJ)
Oběd: Rustikální pečivo (455 kJ), Dulano Vídeňský párek (620 kJ), bílé fazole cca 200 g (cca 1000 kJ) (2075 kJ)
Svačina: Jablko 110 g (290 kJ), jahody 130 g (235 kJ), hruška 130 g (360 kJ) (885 kJ)


Celkem: 4460 kJ (1062 kcal)

Dnešek je slabej..oběd jsem si nepřipravovala já, ale mamka, takže jsem ho musela sníst. Nečekala jsem, že se mi z toho udělá tak těžko. Celej den je mi blbě od žaludku, proto nemám večeři. Jak si užíváte sobotu :)? Já jsem celý den uklízela :D. A teď zase vyrážím do "nočního města" :D.

Mějte se krásně :* :).


Snížení váhy 1.

22. března 2014 v 10:50 | Brunette |  Můj deník
Dobré ráno holky :). Dneska trošku netradičně už píšu takhle brzo :). Chystám se Vás oběhnout, protože včera jsem to nestihla.


Jinak dneska jsem měla ráno volný prostor k tomu abych se zvážila. Některé z Vás se mě ptaly, proč se nechci vážit před mamkou. Nechci se vážit z jednoho prostého důvodu :D. Přesně před rokem jsem hubla, a z 58 Kg jsem poměrně rychle zhubla na 49 Kg. Při hubnutí jsem se vážila opravdu hodně často. Mamka o mě měla strach a ten má až doteď. Pokaždé když stoupnu na váhu před ní, tak se jí to nelíbí...

No, teď k mé dnešní váze. Našla jsem doma ještě jednu starou váhu, sice nevím, jestli je funkční (není digitální), ale ukazuje mi tam necelých 50 Kg. A naše digitální váha mi dnes rychle problikla zhruba to stejné. Bylo to strašně rychlé a pak se to vyplo, ale jsem si jistá, že tam bylo necelých 50 Kg. Takže, jestli je to pravda, tak jsem dosáhla svého cíle!!! Ani se mi nechce věřit tomu, že za 15 dní jsem zhubla 3 Kg. Je to vůbec možné? No každopádně. Spokojená ještě nejsem bohužel. Asi mě teď některé ukamenujete, ale ráda bych se dostala na 49 nebo 48 Kg. Ale pokusím se, nebýt na sebe už tak přísná - do léta je stejně pořád času dost, takže si myslím, že mám celkem náskok oproti loňsku :D. Do 5500 kJ by to mohlo být v pohodě. Mimochodem loni jsem na tomhle příjmu také zhubla na necelých 49 Kg :). No a rozhodla jsem se, že až budu mít těch 48-49 Kg, tak sem dám na ukázku moje fotky :).


Užijte si krásnou sobotu a já se večer zase ozvu s mým jídelníčkem :).


"Jídelníček" 15

21. března 2014 v 20:20 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holkyy :). Konečně pátek - čas užívat si :D! Tenhle týden se mi zdál nekonečnej! Dneska mě čeká večerní akce, tzn. - alkohol :D. Nejsem z toho nadšená, nebo spíš nejsem nadšená z těch kalorií, ale minule se taky nic nestalo, tak se nic nestane ani dnes. SNAD :D. Jídelníček sem dneska dávat nebudu, musela jsem mít trošku větší večeři, aby mi nebylo blbě pak :D. Ale příjem slušný - 4320 kJ. Zítra se zase ozvu, užijte si pátek lásky <3 :* :)).Jídelníček 14

20. března 2014 v 19:26 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holky :)). Tak mám dneska konečně více času a můžu Vás omrknout. Už se nemůžu dočkat :)!
Jídelníček si myslím, že se mi celkem vydařil :).

Jinak cítím, že jsem za těch 14 dnů opravdu něco zhubla. Ani netušíte jak moc by mě zajímalo, kolik teď vážím. Bohužel, zjistit to nemůžu ze dvou důvodů. Každé ráno, když se chci zvážit, mi v tom překáží mamka, která vstává zároveň se mnou. Nesmí mě vidět jak se vážím. To by bylo peklo. A za druhé, aji když se rozhodnu někdy zvážit, tak je to marný, protože naše váha si váží jen když se jí chce. Prostě má asi vybitý baterky nebo co :D. Koukala jsem na to,abych je vyměnila, JENŽE, ta blbá baterka je tam přidělaná nějakýma drátkama barevnýma, který asi nejdou nijak odpojit :D (nesmějte se mi prosím, na tohle jsem levá :D). Ráda bych se zeptala mamky, jestli se to nedá vyměnit, ale ta by se hned zajímala, proč tak strašně chci aby to fungovalo a nebo kdyby to nakonec spravila, tak by po mě chtěla abych to před ní vyzkoušela. Což NEMŮŽU :D. Achjo, tak by mě to zajímalo :D!!!Snídaně: Mléčná rýže Leicht & Lecker (610 kJ), banán (350 kJ) (960 kJ)
Svačina: Klasik bílý jogurt (375 kJ)
Oběd: Cottage Blaník (705 kJ), 4x Crispbread (420 kJ) (1125 kJ)
Svačina: Dobré z ovsa kakaové 30 g (470 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ) (845 kJ)
Večeře: Kedlubna (355 kJ), mrkev (165 kJ), cibule (70 kJ) (590 kJ)

Navíc: Mléko v kafi 50 kJ

Celkem: 3945 kJ (940 kcal)


Díky pálivé újmě, kterou utrpěla moje pusa při večeři :D, mě napadlo, najít si nějaké "blahodárné účinky", které mají cibule.
Koukejte, co jsem našla :)).

Cibule má řadu příznivých účinků na organismus. Kromě jejího výborných detoxikačních účinků, zlepšuje a posiluje imunitu a pročišťuje celé tělo. Cibule obsahuje minerály a přírodní oleje, které přispívají ke snížení tělesného tuku a snížení hladiny cholesterolu. Cibule také podporuje organismus při spalování kalorií.

Zdroj: http://www.dietyahubnuti.cz/tag/zdrave-potraviny/#sthash.qRxevAaQ.dpuf

Závěr: S chutí do pořádné cibulové nálože :D!


_____________________________________________________________________________________________________________

Už pár dní mám velkou chuť na Bebe sušenky. Taky je máte tak rády? Asi budu muset mírně zhřešit a na nějakou svačinu nebo snídani si je koupit :)). Které máte nejradši :)?


Jídelníček 13

19. března 2014 v 21:42 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky zlata :D :*. Dnešek už byl pro mě lepší než včera, ale došla jsem domů až teď, takže jsem totálně unavená :D. Jestli Vás všecky nestihnu dnes oběhnout, tak se MOC MOC omlouvám, ale musím se ještě učit a pak jít dřív spát. Ale určitě to napravím zítra :* :).

Po včerejším článku s banánem jsem si myslela, že opravdu nedospím rána jak jsem se těšila na snídani :D. Těší mě, že nejsem jediný milovník banánů podle Vašich komentářů :D :)). No..hned co jsem vstala, jsem utíkala do kuchyně a už se krájel banán :D. Bylo to dobré, ale ještě lepší by to bylo, kdyby ten banán byl pořádně zralej :D. Mám ráda když už jsou takový pěkně sladký :)).

Už se zase nemůžu dočkat na snídani, ach :D.


PS: Uznávám, že jsem si to mohla více naaranžovat, ale už jsem to nemohla vydržet :D.Snídaně: Banán (400 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ), Dobré z ovsa kakaové (630 kJ) (1405 kJ)
Oběd: 2x Grahamový rohlík (1100 kJ), Bílý jogurt Dr. Halíř (350 kJ) (1450 kJ)
Svačina: Mléčná rýže Leicht & Lecker (610 kJ)
Večeře: Mrkev (200 kJ), paprika červená (180 kJ) (380 kJ)

Navíc: 2x mléko v kafi (cca 100 kJ)

Celkem: 3945 kJ (940 kcal)

Mějte se krásně <3.Jídelníček 12

18. března 2014 v 20:52 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holky, jak se máte :)? Popravdě já se dnes měla pěkně na nic :(. Celý den jsem neskutečně unavená, na všechny naštvaná, nic se mi nechce dělat... taky se Vám to někdy stává :D :(? Ve škole jsem doslova přežívala a počítala minuty do konce. Taky jsem vůbec neměla chuť jídlu. Jedla jsem jen z povinnosti. Doufám, že jste se měly líp než já :* :).

Takže tady je můj dnešní jídelníček.

Snídaně: 40 g Cornflakes TESCO (580 kJ), Pilos bílý jogurt (420 kJ) (1000 kJ)
Svačina: Pilos bílý jogurt (420 kJ)
Oběd: Rustikální pečivo (455 kJ), Cottage pažitka (660 kJ) (1115 kJ)
Svačina: 70 g černých oliv (420 kJ), 3x KNUSPI Crispbread (315 kJ) (735 kJ)
Večeře: Česneková polévka (300 kJ), Zelný salát (200 kJ) (500 kJ)


Celkem: 3770 kJ (898 kcal)

Teď jsem dostala ohromnou chuť na cokoliv s banánem :D. Moje snad nejoblíbenější ovoce, který miluju hlavně na snídani v kombinaci například s jogurtem, tvarohem, kakaem, medem, müsli, ovesnými vločkami...Už se nemůžu dočkat na zítřejší snídani <3.

PS: Taky je vaše nejoblíbenější jídlo za den snídaně :D? Já vždycky nemůžu dospat jak se na ni každý den těším :D :*.

__________________________________________________________________________________________________________

Pár banánových obrázků pro navození banánové atmosféry :D.

Co vy? Máte rádi banán? A jaké kombinace :))?


Jídelníček 11

17. března 2014 v 18:01 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky holky, tak jaké jste měly pondělí? Já se měla celkem fajn až na pár blbých učitelů, kteří umí mírně zkazit náladu, ale to dneska nějak neřeším :D. Jídelníček si myslím, že se mi složením povedl, příjem bych brala klíďo nižší :D. Ale nadruhou stranu, dnes jsem měla tělocvik a mám za sebou ještě svůj pohybový plán, tak jsem celkem spokojená. Jinak musím říct, že se mi za těch 10 dnů celkem scvrknul žaludek asi, protože už nemám takový hlad jak na začátku, spíš naopak, kolikrát si dávám jídlo a vlastně ani nevím proč, když nemám hlad :D.

Snídaně: 40 g Cornflakes TESCO (580 kJ), Pilos bílý jogurt (420 kJ) (1000 kJ)
Oběd: Těstoviny s tuňákem a zeleninou (cca 2000 kJ)
Svačina: Pomeranč (530 kJ), 50 g sušené datle (625 kJ) (1155 kJ)
Večeře: 2x Knuspi Crispbread (210 kJ), 50 g černých oliv (300 kJ) (510 kJ)

Celkem: 4665 kJ (1110 kcal)

Výdej: cca 390 kJ pohybový plán + Tělocvik

P - V = 4265 kJ (1016 kcal)

PS: Datle, které jste mohli vidět v Nákupu č. 2, můžu doporučit, jsou výborné slaďoučké a to nejsou ničím doslazované :).
Jídelníček 10

16. března 2014 v 19:08 | Brunette |  Mé jídelníčky

Dnešek si myslím, že se vydařil slušně :*.
A zítra zase do školy :D. Doufám, že jste si užily víkend :).

______________________________________________________________________________________________________

Snídaně: Bílý jogurt Pilos (420 kJ), 30 g ovesných vloček (605kJ) (1025 kJ)

Oběd: Zeleninové rizoto s vepřovým masem (cca 2000 kJ)

Svačina: 200 g kysaného zelí (180 kJ), 40 g černých oliv (230 kJ) (410 kJ)

Večeře: 2x KNUSPI Crispbread sýrové (210 kJ)


Celkem: 3645 kJ (868 kcal)

PS: Chlebíčky od KNUSPI výborné!! Doporučuji :).Musím se někdy pokusit o něco podobnýho <3.

Nákup č. 2

15. března 2014 v 22:54 | Brunette |  Nákupy
Takže, ačkoliv se mi dneska vůůbec nechtělo, odhodlala jsem se jít nakoupit pár věcí - téměř vše jsem totiž už spotřebovala. Neskutečný, jak je to jídlo nákladná věc :D. Zdá se mi, že pořád jen nakupuju jídlo :D. Jako baví mě to, ale vždycky nevěřím, co mi po takovýchto nákupech zůstává v peněžence :D. Jinak popravdě je docela nepříjemný teď v tuhle hodinu, kdy začínám být hladová, psát o všech těch věcech článek :D. Nejradši bych se do toho vrhla. Budu se muset ovládnout :D.

Tady to je :).


Nikdy jsem neměla, doporučeno od Můj-jídelníček-hubneme :)). Díky za tip, už se těším až ochutnám :).

Olivy jsem už dlouho neměla, mám je ráda. Černé jsem snad nikdy neměla a jak jsem je tam uviděla, tak mě začaly mooc láákat :D.


Jahůdková müsli tyčinka <3.


Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že si koupím CousCous. Nikdy jsem ho sama nepřipravovala, tak jsem zvědavá jak se s tím poperu..Kdyby náhodou znal nějakej dobrej recept s kuskusem, dejte vědět :)).Nojo moje láska kysané zelí, po kterém mě potom neskutečně bolí zuby :D. Ale i tak se ho nevzdám.

Na doporučení od Letmebebeautiful :)). Nevím sice jestli jsou to přesně ony, ale slazené snad nejsou, tak jsem zvědavá :). Ještě jednou díky za tip :)).

_______________________________________________________________________________________________________

No a poslední věc pro kterou jsem se dnes stavila není jídlo, ale knížka, na kterou se už taky nějakou dobu těším, a to 50 odstínů temnoty - pokračování 50 odstínů šedi. Ještě dnes mám v plánu do ní nahlídnout :D. Čtete někdo tuto mírně perverzní řadu knih:D? Jestli ne, tak doporučuji :D.Jídelníček 9

15. března 2014 v 21:52 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky, tak jsem konečně tu se svým jídelníčkem :). Včerejší akce vydařená - kocovina ještě doznívá :D.
Jinak byla jsem opět nakoupit, takže dneska tu přidám ještě článek co za dobroty jsem si pořídila :)).
Ale nejdřív Vás jdu oběhnout! Jak si užíváte víkend? :))

Snídaně: Dietní mléčná rýže Müller skořicová (640 kJ), mini ochutnávka dom. perníku (280 kJ) (920 kJ)
Svačina: Sójové mléko vanilkové - ne celé (470 kJ), 3x Racio Silouette (375 kJ) (845 kJ)
Oběd: Zeleninové rizoto s vepřovým masem (cca 2000 kJ)
Svačina: 2 malá jablka (cca 600 kJ)
Večeře: 3x Knäckebrot (450 kJ)

Celkem: 4815 kJThe Pretty Reckless - posloucháte někdo? A milujete ji někdo víc než já? :D :*

Jídelníček 8

14. března 2014 v 12:36 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahojky holky :)). Tak jsem dneska nakonec opravdu zůstala doma :D. Ráno mi bylo mizerně. Možná to bylo i kvůli té blbé menstruaci. No prostě zhodnotila jsem všechna pro a proti proč nejít do školy a hádejte co vyhrálo :D. Ale vyspala jsem se z toho a už je to lepší, takže můžu psát alespoň můj dnešní jídelníček. Řeknu Vám, že dnes se opravdu snažím :D. Jen mě trochu zneklidňuje to, že večer mám jít "pít". Nelíbí se mi kalorie v alkoholu :D. Sice jsem nikdy přes noc nepřibrala, spíš naopak po takových akcích, protože se většinou pořád někde hýbu, takže to spálím..ale i tak :D. No jednou za čas se užívat musí. Zítra si dám přísnější den. Jestli vůbec budu mít chuť k jídlu :D.


Takže takhle ZATÍM vypadá můj dnešní jídelníček.

Snídaně 1: Tyčinka Dobrá vláknina (365 kJ)
Snídaně: Vanilková ovesná kaše (1005 kJ), 40 g piškotů (670 kJ) (1675 kJ)
Oběd: 5x Racio chlebíčky Silouette (625 kJ), 250 ml podmáslí TESCO (200 kJ) (825 kJ)
Svačina: Dietní mléčná rýže Müller Kirsche (610 kJ), 250 ml podmáslí TESCO (200 kJ) (810 kJ)
Večeře: 4x Racio chlebíčky Silouette (500 kJ), Delikatesní šunka Dulano (200 kJ) (700 kJ)

Celkem: 4375 kJ


Jinak, chtěla bych Vám doporučit dvě super věci, na které jsem narazila v TESCU. Jistě znáte podmáslí. Tohle podmáslí má ovšem jen 0,5 % tuku a na 250 ml pouze 200 kJ (47,6 kcal) !!!! No není to luxus? Zasytí to a chutná to podobně jak kefírové mléko a vypadá jak smetana. Prostě paráda :D. A Racio Silouette jsou taky boží. Chutnaj skvěle a 1 plátek má 124 kJ (29,5 kcal).
Jídelníček 7

13. března 2014 v 19:48 | Brunette |  Mé jídelníčky
Čauky :). Tak je za námi čtvrtek a můžeme se těšit na pátek, můj nejoblíbenější den v týdnu :)). Dnešek byl pro mě nic moc. Nebylo mi dobře a skoro celý den jsem prospala...bojím se, že zítra nebudu moct jít do školy :/. Ne, že by se mi tam nějak extra chtělo, ale nechce se mi pak všecko dohánět. No uvidím zítra, jeden den by nemusel tak vadit.


Jinak chtěla bych Vám moc poděkovat, za vaše (někdy i kritické) komentáře, které mi otvírají oči. Se složením svých jídelníčků nejsem moc spokojená. Jím tak, aby mě to zasytilo a mělo to málo kalorií. Jenže některé potraviny, jako třeba pečivo by se při hubnutí nemělo objevovat tak často. Rozhodla jsem se proto, naplánovat si další nákup nových dietních věcí, které jsem třeba ještě nezkusila a budu se snažit dělat svoje jídelníčky zajímavější. A hlavně, méně pečiva i cereálií, se kterými to možná taky trochu přeháním. S obědama to bude vždycky těžší, protože buď je můžu mít ve škole a to většinou není nic extra dietního a nebo prostě nevím, co a kde si mám na oběd koupit, aby se na mě děcka ze třídy nedívali divně, že jím nějaký zdravý a dietní věci...jak řešíte obědy vy?


Ohledně dnešního jídelníčku. Jsem celkem spokojená. Sice jsem se nevešla do 4000 kJ, ale myslím, že takovýhle minimální přesáhnutí ničemu nevadí. No každopdáně jsem se ale rozhodla udělat změnu. Jelikož jsem z této diety docela dost unavená a věčně hladová, nemám na nic energii - ani na pohyb. Proto jsem se rozhodla, že změním svůj příjem na MAX 5000 kJ za den, můžu samozřejmě i míň - podlě toho, jaký budu mít hlad. A přidala bych více pohybu. Myslím, že je rozhodně lepší se víc hýbat a mít alespoň nějakou energii, než bez energie, hladová, unavená :D. Co myslíte? :DSnídaně: 60 g Dobré vlákniny (720 kJ), Raciolky slaninové (705 kJ) (1425 kJ)
Svačina: Celozrnná kostka (odhadem 700 kJ)
Oběd: 60 g Dobré vlákniny (720 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ) (1095 kJ)
Svačina: Klasik bílý jogurt (375 kJ)
Večeře: 200 g zelného salátu (280 kJ), 30 g Křehké tyčinky (420 kJ) (700 kJ)


Zatím: 4295 kJ (1023 kcal)

A poslední věc. Včera jsem se rozhodla zvážit. Nepsala jsem to sem radši, protože jsem tomu moc nevěřila. Počkala jsem si teda do dneška a zvážila se znovu. Váha mi ukazovala 51,4 Kg. To znamená, že už mám 1,6 Kg za sebou a zbývá mi do mého cíle 1,4 Kg :D! A to mám svoje dny! Takže je tu i nějaká malá možnost, že až mi skončí, tak bude váha ještě o trošku nižší :)). Uvidíme :D. Už se nemůžu dočkat! Možná si říkáte, jak jsem mohla zhubnout za týden 1,6 Kg. Taky jsem nad tím přemýšlela a pak jsem na to došla :D. Asi týden před hubnutím jsem si v jídle opravdu užívala :D. Měla jsem hold asi pěkně plný břicho :D. Jinak si to vysvětlit nedokážu.


Tak se mějte krásně a užijte si zítřejší den :*!

Jídelníček 6

12. března 2014 v 20:11 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahoj holkyy, tak jsem konečně doma a můžu přidat další jídelníček. Dneska na sebe ovšem VŮŮŮBEC nejsem pyšná!!! Jelikož jsem dneska neměla čas a pořád někde lítala, koupila jsem si prostě moje oblíbené rustikální pečivo. Bohužel jsem měla čtyři kusy za den. Vím, že s pečivem se to při hubnutí přehánět nemá, ale nevím co jinýho si na cestách mám koupit. U tohohle alespoň vím, že mě zasytí a že má málo kalorií. Ale i tak no, vím, že to není ideální. Ani ta Dobrá vláknina večer není asi úplně nejvhodnější no :D. No, jsem si vědomá toho, že dneska mě asi fakt nepochválíte :D. Na pohyb dneska taky kašlu. Přes den jsem toho nalítala dost :D.

A další věc. Na můj pidi obídek jsem byla v McDonaldovi, kde jsem si dala zahradní salát, kterej má asi 80 kJ (20 kcal) :D. K tomu jsem si objednala Colu Light. Ale jakmile jsem si vzala svůj tácek, tak jsem začala přemýšlet. Napadlo mě, co když mají jen jeden druh Coly, a jako nějakej "marketingovej trik" tvrdí, že mají i light :DD. Vždyť oni mi tam můžou nalít úplně normální Colu a já nemám šanci poznat, jestli je to opravdu ta light. Jako vypila jsem to, měla jsem žízeň a taky škoda peněz to vylít, ale měla jsem pak plnou hlavu toho, cokdyž mi ta koza schválně třeba nalila normální :D.

Takže dneska, přesto, že jsem jen trošku přeshála můj plánovaný denní příjem, tak se složením spokojená nejsem :D.
A + ta Cola "light" mě trochu zneklidňuje :D. Ale tak snad by si to nedovolila...Zítra se budu snažit víc :)).

JO a poslední věc. Pár z Vás mi píše, že se nevyzná v těch mých kJ. Teď Vám odkryju jedno velké tajemství :DD. Stačí když si můj příjem vydělíte 4,2 a máte to v kcal :).

Takže tady to je.

Snídaně: Dobrá vláknina (950 kJ), Pilos bílý jogurt (420 kJ) (1370 kJ)
Svačina: 2x Rustikální pečivo (910 kJ)
Oběd: Zahradní salát McDonald (90 kJ)
Svačina: 2x Rustikální pečivo (910 kJ)
Večeře: Dobrá vláknina (600 kJ), Klasik bílý jogurt (375 kJ) (975 kJ)


Celkem: 4255 kJ

PS: Když si tento "kráásný" jídelníček prohlédnete pečlivě, můžete vidět opravdu zvláštní souměrnost :D.Jídelníček 5

11. března 2014 v 19:19 | Brunette |  Mé jídelníčky
Ahojky holky :), jak se vede? Já sám dneska opět unaveně. Vůůůbec ale vůůůbec se mi nechtělo do pohybu. Ale překonala jsem se, tak mám radost. Jídelníček mám podle mě pěkně zdravý. Snažila jsem se, po těch negativních ohlasech na moji milovanou instantní téměř nekalorickou a velice nezdravou polívku :D. Měla jsem v plánu si ji zase dát, ale vzpomněla jsem si na vás a hned si to rozmyslela :D. Ale ještě jich tu doma pár mám, takže to budu muset stejně někdy dojíst :D.

Jinak taky bych se s vámi chtěla podělit s mými dojmi na přírodní sladidlo Stevie, které jsem už zmiňovala v nákupech. Podle mě, je to super věc, pokud nerady sladíte cukrem a nechcete sladit třeba aspartamem. Zkoušela jsem ho už v čaji, kafi, ve tvarohu..zdá se mi, že je to trošku jiné než cukr nebo právě aspartam. Ale nemůžu říct, že by to nebylo dobré, jen je to přeci jen trochu jiné než klasický cukr. Ale sladí pěkně :). A to hlavní - není to škodlivé sladidlo. Takže i přesto, že je to trošku dražší, určitě doporučuji :).


Snídaně: 250 g odtučněného tvarohu (690 kJ), 80 g jahod (150 kJ), Dobrá vláknina 30 g (360 kJ)
(1200 kJ)
Oběd: Těstovinový salát (cca 1600 kJ)
Svačina: Dobrá vláknina 50 g (600 kJ)
Večeře: Hrášek Bonduelle 130 g (400 kJ), okurkový salát (200 kJ) (600 kJ)
(Přidaná večeře - ohromný hlad :D Jogurt Pilos 420 kJ)

Celkem: 4420 kJ

Výdej: 390 kJ dle plánu

P - V = 4030 kJ